Яким видам "Картки харків'янина" надано пільги на проїзд у міському транспорті

Харків'янам відповіли на найпопулярніші питання про X-card у системі «Електронний квиток»

Пільги на проїзд у громадському транспорті міста Харків надані власникам трьох видів "X-card". Про це повідомили на офіційній сторінці соціального проєкту "Карта харків'янина" в Instagram.

У пресслужбі проєкту відповіли на найпопулярніші питання щодо X-card у системі "Електронний квиток". Один із них пов'язаний із видами "Карт харків'янина", яким надано пільги на проїзд у транспорті. Отже, пільги на проїзд надані картами "Шкільна", "Студентська" та "Пільгова".

Також питання про те, які ціни на проїзд по "Карті харків'янина" мають пільгову категорію, входить до списку найбільш популярних серед власників "карт" або городян, які хочуть її оформити.

Актуальні умови проїзду по пільгових X-card:

"Шкільна":

• 1 вид транспорту – 15 грн (трамвай/тролейбус);

• 2 види транспорту – 20 грн (трамвай і тролейбус);

• до 50 поїздок на місяць (50% вартості проїзду) у метрополітені.

"Пільгова":

• до 50 безплатних поїздок на місяць у тролейбусі та трамваї;

• до 50 безплатних поїздок на місяць у метрополітені.

"Студентська":

• з 1 вересня до 30 червня до 30 поїздок на місяць (50% вартості проїзду) трамвай, тролейбус;

• до 60 поїздок на місяць (50% вартості проїзду) у метрополітені.

Ще одне найчастіше питання стосується блокування E-ticket. У пресслужбі зазначили, що у випадку, якщо у вас є пільги на проїзд, ваш E-ticket заблокується після активації X-card (першого числа наступного місяця після її отримання).

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі. Харків" писав про те, що власники "Карти харків'янина" отримуватимуть ще одну знижку.

Також видання повідомляло про те, що мерія витратить понад 46 млн гривень на "Карту харків'янина".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися