На Харківщині стали менше хворіти на грип та ГРВІ

Найбільше хворіють мешканці Красноградського району, менше всього хворих – у Золочівському районі

Минулого тижня, з 16 по 22 березня, в Харківській області стали менше хворіти на грип та ГРВІ. Про це "Коментарі. Харків" дізналися в ДУ "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Так, в лабцентрі повідомляють, що минулого тижня у порівнянні з попереднім хворіти стали менше майже на 14%. За цей період захворіла 5531 людина. З них  майже 46% - діти.

Всього з початку епідемічного сезону на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції перехворіло 4,9% населення області. Це майже 130 тисяч людей. З них понад 62% - діти до 17 років.

Рівень захворюваності фахівці характеризують, як низький.  Показник становить 207,94 на 100 тисяч населення. Це нижче показника епідемічного порогу на 50,8%.

При цьому рівні власних епідемічних порогів перевищено у двох районах Харківщини: Красноградському (на 61,1%) та Первомайському (у 2,5 рази).

Найвищий показник захворюваності зареєстрували у Красноградському районі – 762,8 на 100 тисяч населення, найнижчий – у Золочівському – 43,56 на 100 тисяч населення.

За цей період до медичних закладів госпіталізували 179 хворих. З них майже 70% - діти.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що станом на ранок, 23 березня, в Харкові немає жодного випадку коронавірусу.  Також в міськраді повідомили, що в медичних установах немає і хворих з підозрою на COVID-19.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися