Де зараз можна скористатися "Карткою харків'янина"

Понад 40 партнерів проекту відновили роботу

У Харкові потроху починає повертатися до роботи бізнес. У тому числі роботу відновили вже деякі партнери проекту "Карти харків'янина". Про це повідомляється на офіційному сайті X-card.

Так, за даними джерела, на сьогодні свої філії в Харкові відкрили 42 партнери, і власники "X-card" можуть отримати дисконт у більш ніж 65 місцях продажу товарів та послуг. Також деякі зараз працюють у режимі онлайн.

Для більш зручності власників "Карти харків'янина" сайт проекту було оновлено. Тепер городяни зможуть побачити в розділі "Партнери проекту" компанії та інтерактивну карту, що діють на цей момент.

Інформація на сайті оновлюватиметься в режимі реального часу у міру того, як змінюватиметься ситуація у місті Харків.

Довідка: "X-card" - це унікальний проект міста Харків. Ця картка замінює "E-ticket", дає можливість безкоштовно відвідувати зоопарк, а також отримувати різноманітні знижки у магазинах, які є партнерами проекту. Оформити "Карту харків'янина" можна онлайн - через програму "Мій Харків" або отримати її до ЦНАПу.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло:

 Як і де оформити електронну картку харків'янина. Містянам стало доступне оформлення "карти" через інтернет. Про те, де знайти необхідні анкети на отримання Карти розповіли на офіційних сторінках проєкту у соцмережах, і навіть додали відеоінструкцію.

 У Харкові відновлено видання продуктових наборів за програмою президента. Щоб отримати гуманітарну допомогу, необхідно ознайомитися з інструкцією та виконати одну вимогу. Подробиці читайте у нашому матеріалі.

 Терехов отримав іменну картку харків'янина. Що купив мер міста зі знижкою в одному із харківських супермаркетів. Докладніше читайте у матеріалі на нашому сайті.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися