У Харкові тимчасово запустили нові маршрути громадського транспорту

Трамвайні маршрути працюватимуть кілька місяців

Із завтрашнього дня в Харкові відкривають два трамвайні маршрути - №27 та №28. Про це повідомили у пресслужбі Харківської міської ради.

У Департаменті інфраструктури зазначили, що це пов'язано із закінченням робіт із відновлення контактних та кабельних мереж по вул. Академіка Павлова, вул. Героїв Праці та вул. Шевченка на ділянці від вул. Героїв Праці до розворотного кола "Журавлівський гідропарк". Трамваї №27 та №28 працюватимуть у місті два місяці.

Як курсуватимуть трамваї:

№27: розворотне коло "Новожанове" – вул. Москалівська – вул. Гольдбергівська – вул. Молочна – пл. Захисників України – пр. Героїв Харкова – вул. Академіка Павлова – вул. Героїв Праці – вул. Шевченка – вул. Веринська – вул. Академіка Павлова – пр. Героїв Харкова – пл. Захисників України – вул. Молочна – вул. Гольдбергівська – вул. Москалевська – розворотне коло "Новожанове";

№28: розворотне коло "Новожанове" – вул. Москалівська – вул. Гольдбергівська – вул. Молочна – пл. Захисників України – пр. Героїв Харкова – вул. Академіка Павлова – вул. Веринська – вул. Шевченка – вул. Героїв Праці – вул. Академіка Павлова – пр. Героїв Харкова – пл. Захисників України – вул. Молочна – вул. Гольдбергівська – вул. Москалевська – розворотне коло "Новожанове".

Раніше видання "Коментарі" повідомляло:

• У Харкові після війни хочуть закупити 150 новеньких електроавтобусів. Війна дала зрозуміти меру Харкова Ігорю Терехову, що всі об'єкти критичної інфраструктури мають перебувати у комунальній власності міста. Подробиці про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

• Стало відомо про те, скільки міських автобусів і тролейбусів було пошкоджено або знищено під обстрілами в Харкові. Також з'явилася інформація, скільки автобусів фахівці змогли відремонтувати. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

• Як сьогодні виглядає зруйноване трамвайне депо у Харкові. Депо обстрілювали градами, мінометами та навіть авіабомбами. У перші кілька тижнів війни було отримано більшість ушкоджень. Однак обстріл тривав і пізніше. У Мережі опублікували фото. Подробиці про це читайте у матеріалі на нашому сайті.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися