У Харкові відсьогодні курсуватиме новий маршрут для жителів селища Жуковського

На новий автобусний маршрут вийдуть два автобуси, які Харкову передали з Чехії.

Автобус №69е "Пр. Жуковського – ст. м. "Університет" почав курсувати сьогодні, 28 жовтня. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, введення маршруту пов’язано з необхідністю забезпечити перевезення мешканців сел. Жуковського, мікрорайонів Шишківки та Помірок на період воєнного стану.

Автобус №69е курсуватиме так: пр. Жуковського - вул. Академіка Проскури - вул. Чкалова - вул. Лісопаркова - вул. Рудика - Харківське шосе - вул. Сумська - пр. Незалежності - ст. м. "Університет"; у зворотному напрямку: пр. Незалежності - пр. Науки - пр. Незалежності - вул. Сумська і далі за маршрутом.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Сім автобусів ізЧехії вийшли на маршрути Харкова вже сьогодні. Автобуси дванадцяти, п'ятнадцяти та вісімнадцяти метрів завдовжки перевозитимуть пасажирів відсьогодні у Харкові. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію міського голови Ігоря Терехова.

За словами мера, два із семи автобусів курсуватимуть маршрутом 69е – від селища Жуковського до метро "Університет" через вулицю Рудика. Ще п'ятьма посилять два інші напрями. Від 602 мікрорайону до Клочківської ("Укрніїпротезування") та від вул. Наталії Ужвій до автостанції "Індустріальна".

"Дякую наших чеських друзів та мерію міста Пльзень за надані Харкову комфортабельні автобуси", – написав Ігор Терехов.

У п'ятницю, 28 жовтня, у Харкові трамваї №27 та 28 тимчасово змінять маршрут руху. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Рух трамваїв буде заборонено з 10:00 до 14:00 28 жовтня за наступним маршрутом: по вул. Шевченка, від вул. Мойсеївської до розворотного кола "Журавлівський гідропарк", вул. Мойсеївській, вул. Віринській, в-ду Семиградському, від вул. Шевченка до вул. Академіка Павлова.

За інформацією Департаменту інфраструктури, вказані зміни пов’язані з ремонтом трамвайної колії. У зазначений час трамваї №27 та 28 курсуватимуть так: розворотне коло "Новожанове" - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - пл. Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - вул. Героїв Праці - вул. Шевченка - розворотне коло "Журавлівський гідропарк".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися