Вартість опалення в Харкові знизиться ще на 14%

У платіжках за січень, які харків'яни отримають у лютому, ціни на опалення будуть нижче

За опалення в січні харків'яни заплатять на 14,57% менше, ніж за попередній місяць. Платіжки з меншими сумами почнуть розносити вже в лютому. Про це в Telegram-каналі написав мер Харкова Геннадій Кернес.

Від заявив, що КП "ХТМ" буде перераховувати тариф за тепло і гарячу воду, адже в січні фактична вартість газу значно знизилася. 

Так, у платіжках за опалення, які харків'яни отримають в лютому, ціни повинні бути, за його словами, на 14,41% нижче. А за гарячу воду - на 12,71-12,84%, в залежності від наявності в будинку рушникосушки.Відзначимо, що зниження цін на опалення відбувається в результаті того, що Кабмін в кінці минулого року прийняв відповідну постанову. У документі йшлося про те, що та сума, яку українці платять за опалення, повинна бути перерахована, адже в тариф закладено більш висока вартість газу, ніж є насправді. Мова йшла про те, що в силу має вступити гарантована ціна - 5,5 грн за кубометр, до неї повинні були додати вартість транспортування і податку.

Нагадаємо, як повідомляв раніше портал "Коментарі. Харків", в кінці січня Антимонопольний комітет рекомендував зменшити суми в платіжках харків'ян за тепло і гарячу воду.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися