В одній з громад Харківської області планують запустити міський транспорт

Є деякі проблеми з запуском транспорту.

В деокупованому Ізюмі Харківської області, який був звільнений від рашистської окупації, може запрацювати міський транспорт вже до Нового року. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Ізюмської міської ради.

Це питання обговорювали на зустрічі начальника міської військової адміністрації з головами квартальних комітетів, представниками ОСББ та керівниками служб міста.

Очільник міста Валерій Марченко зазначив, що з запуском міського транспорту ситуація складна, але вирішується. Перевізник має відремонтувати два автобуси у Черкасах, після чого, наприкінці грудня має запрацювати міський транспорт у громаді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Вулиця загиблого Вакуленка та Полку "Азов" – перейменовано більше двадцяти вулиць

В Ізюмі позбулися вулиць Чайковського, Короленка, Чехова, Пугачова та Чкалова.

Топоніми перейменували у зв’язку з "дерусифікацією".

У вівторок, 20 грудня начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко підписав розпорядження про перейменування 21 вулиці із російськими назвами. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію заступника ізюмського міського голови з гуманітарних питань Володимира Мацокіна.

Одну з найбільших вулиць у місті – Маршала Федоренка перейменували на честь вбитого російськими окупантами письменника Володимира Вакуленка. Відповідне розпорядження опублікував Володимир Мацокін.

"Продовжуємо випалювати московщину з карти Ізюма. Одна з найбільших вулиць міста тепер буде вулицею Володимира Вакуленка, віддаємо честь визволителям громади - 25-й Січеславській бригаді, 93-й Холодноярівській бригаді, Олегу Куцину, Полку "Азов"", - зазначив Мацокін.

Вулиці, які перейменували, можна подивитися за посиланням.

У Харкові тепер можуть ідентифікувати загиблого через декілька годин

За зразком ДНК можна ідентифікувати особу загиблого навіть у присутності родичів.

Поліція Харкова отримала сучасні ДНК-машини від американських друзів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Слідчого управління ГУ НП Харківської області Сергія Болвінова.

Кілька місяців тому Харків та область відвідав Говард Баффет зі своєю командою. Під час поїздки в Ізюм вони побачили, наскільки слідчим не вистачає ДНК-машин в слідчому управлінні – експертизи через багато невпізнаних трупів займають досить багато часу.

Howard G. Buffet foundation придбали та прислали харків’янам чотири сучасні мобільні ДНК лабораторії ANDE 6C та 300 чіпів до них, які усього лише за 100 хвилин проводять аналіз ДНК зразків, та зберігають їх, як на флешку. 

"Тепер слідче управління може впізнавати загиблих усього за кілька годин – причому родичі зможуть побачити цей процес.

Щиро вдячний Howard G. Buffett foundation за допомогу – тепер харківська поліція має чотири апарати – раніше був усього лише один такий на всю країну", – зазначив Сергій Болвінов.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися