Конкурс по відновленню Північної Салтівки: призовий фонд становить 10 тисяч доларів

Архітектори та студенти можуть взяти участь у відновленні Північної Салтівки.

До 16 червня 2023 року можна подати заявку на участь в архітектурному конкурсі "Rebuild Ukraine", який спрямований віднайти інноваційні рішення щодо заміни зруйнованих житлових будинків у мікрорайоні Північна Салтівка. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Міністерства освіти і науки України.

У межах конкурсу передбачають спроєктувати 200 нових житлових квартир різної площі в районі Північна Салтівка у Харкові. Завдання полягає у використанні модулів "Speedstac" та утеплених металевих панелей "Kingspan" для будівництва нової будівлі або добудови до наявної.

Учасникам надається свобода вибору між проєктуванням нового будинку або ущільненням наявної забудови додатковими квартирами. Існують різні техніки та методи, які можуть бути використані для перепланування, зокрема повне знесення та будівництво нового будинку, перебудову, надбудову та заміну пошкоджених частин будівлі або комбінацію цих методів.

Загальний призовий фонд становить $ 10 тис.

З детальною інформацією та вимогами до заявки на участь у конкурсі можна ознайомитися за посиланням.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Проблема паркування у Харкові: коли можуть евакуювати автомобіль

Паркування у дворах багатоквартирних будинків стало великою проблемою для водіїв та комунальників Харкова.

Безпекова ситуація у Харкові все ще не налагодилася – час від часу місто та мирні мешканці піддаються ворожим обстрілам з боку російського Бєлгорода. Проте багато людей з початку повномасштабного вторгнення повернулося у Харків, також у місті знайшли свій дім багато вимушених переселенців. У лютому 2023 мер Харкова Ігор Терехов повідомляв, що у місті проживає близько 1 млн 100 тисяч людей, а значить, що стає більше і автівок, які ніде паркувати.

Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" постійно повідомляє про випадки неправильного паркування автомобілів на прибудинкових територіях, а саме поблизу сміттєвих контейнерів, що заважає вивозу побутових відходів та проїзду комунальної техніки.

Журналіст сайту "Коментарі. Харків" звернулася до експертів за коментарями: як діяти у такій ситуації водіям та комунальникам, а також – як можливо вирішити цю проблему?Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися