У Харкові почали штрафувати пішоходів

Яке покарання можуть отримати пішоходи за порушення ПДР.

Поліція стала частіше штрафувати пішоходів за перехід проїжджої частини у невстановленому місці. У Харкові теж почали таку практику. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію місцевих телеграм-каналів.

Так, на фото видно, що люди переходять проспект не по пішохідному переходу і до них відразу підходять співробітники поліції.

Зазначимо, що в Україні штрафи за порушення ПДР можуть отримати не лише водії, а й пішоходи.

Відповідно до ч. 1 ст. 127 КУпАП, перехід пішоходами проїжджої частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху, передбачають накладення адміністративного штрафу у розмірі 255 грн.

Так, останнім часом суди масово почали підтверджувати винність пішоходів за порушення ними правил дорожнього руху. У Полтаві, Чернігові, Дніпрі, Черкасах та інших містах суд визнає винними пішоходів, що переходять проїжджу частину дороги поза пішохідним переходом за його наявності, перебігають дорогу перед транспортними засобами, або при переході проїжджої частини у невстановленому місці не мають на собі світлоповертаючих елементів.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області обговорили забезпечення дітей ноутбуками та планшетами

Заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська зустрілася з представниками Генерального Директорату Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту населення і Управління ООН з обслуговування проєктів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, під час зустрічі Віта Ковальська розповіла про потреби та виклики освітнього процесу в Харківській області, а також про пошкодження, яких зазнали навчальні заклади в регіоні.

"Сьогодні в нас освіта здійснюється онлайн. Нині пошкоджено або зруйновано приблизно 600 закладів освіти. Проблеми, з якими стикаються діти – недостатність планшетів чи ноутбуків для навчання. Ми вже розпочали забезпечувати учнів, але ще залишається дуже велика потреба", – сказала Віта Ковальська.

Окрім того, порушили питання важливості обладнання шкіл укриттями та забезпечення їх новими автобусами замість тих, що знищили чи викрали окупанти.

"Звичайно, спершу ми зараз розглядаємо допомогу у продовженні онлайн-навчання, зокрема, забезпечення учнів потрібними ноутбуками чи планшетами. Але також ми хотіли б ознайомитися зі списком шкіл, які можна буде відремонтувати першочергово. Щоб, коли дозволить безпекова ситуація, дітям відразу було куди повертатися", – зазначила Регіональний експерт з питань освіти Генерального Директорату Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту населення (ECHO) Естер Шукс.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися