Харків'янам допоможуть відремонтувати квартири, пошкоджені обстрілами

Всесвітня лютеранська організація допомагатиме відбудовувати Харків

Харківська міська рада та Всесвітня лютеранська федерація 11 травня підписали Меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Серед пріоритетних напрямків взаємодії сторони виокремили відновлення пошкоджених приватних будинків, капітальний ремонт пошкоджених обстрілами шкіл, надання гуманітарної допомоги найбільш постраждалим категоріям населення.

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував представникам організації за допомогу Харкову під час війни та підкреслив важливість проєктів з відбудови міста, адже саме їх реалізація сприятиме поверненню мешканців до Харкова.

"Дуже вдячний вам за вашу кропітку роботу! Проєкти з відновлення квартир, будинків, інфраструктури та психологічної підтримки дозволять людям швидше повернутися додому", - наголосив очільник міста.

Своєю чергою керівник команди Всесвітньої лютеранської федерації в Україні Марк Муллан зазначив, що їхня місія в Україні спрямована на соціально-психологічну підтримку людей, тому для них дуже важливо допомогти харківʼянам повернутися до їхнього звичного життя.

"Ми працюємо в напрямку організації кухонь у Харкові. Також запустили тендер на відбудову 50 квартир, а в червні запустимо ще на 500. Також у майбутньому ми б хотіли допомогти місту з організацією укриттів. Але загалом наш проєкт переважно спрямований на возʼєднання сімей та допомогу їм", - зазначив Марк Муллан.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На Харківщині про небезпеку оповіщатимуть по-новому

На Харківщину від МКЧХ надійшли нові системи оповіщення Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав для потреб Харківської області 65 систем оповіщення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста за чергову допомогу.

"Постійно працюємо над вдосконаленням системи оповіщення, адже до повномасштабного вторгнення вона насправді була у досить критичному стані. Також дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста, зокрема, за генератори, якими вони нас забезпечили. Завдяки цьому обладнанню ми мали стабільне електропостачання і втримали взимку ситуацію на комунальних підприємствах міста та області", – сказав Олег Синєгубов.

Першочергово системи оповіщення спрямують у громади, які найбільше страждають від обстрілів. "Системи оповіщення будуть розподілені  між населеними пунктами Харківської області, щоб місцеві були проінформовані про небезпеку. Ми й надалі співпрацюватимемо з Харківською ОВА для вивчення потреб у регіоні і за можливістю будемо їх покривати", – прокоментував старший фахівець з фінансово-економічної безпеки МКЧХ Тимур Потєхін.

Нагадаємо, раніше в регіон вже надходило 50 сучасних систем оповіщення.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися