У Харківській області зводять модульні будинки: хто в них житиме

У Старому Салтові відновлюють амбулаторію та зводять модульні будинки

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступники Євген Іванов та Роман Семенуха відвідали селище міського типу Старий Салтів та перевірили хід відновлювальних робіт. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Основні потреби Старосалтівської тергромади – відновлення дорожнього покриття, надання медичних та адміністративних послуг. У Старому Салтові ведуться активні відновлювальні роботи цих об’єктів. Найбільше уваги приділяється будівлі амбулаторії.

"Маємо наміри перенести Вовчанську центральну районну лікарню до Старого Салтова з огляду на безпекову ситуацію. Тому нарощуємо темпи відновлення. Тим паче запит на медпослуги серед місцевого населення досить високий. Щодня до громади повертаються жителі. За останніми підрахунками, тут проживають 1600 людей. А це 30% від кількості цивільного населення до лютневого вторгнення", - зазначив Євген Іванов.

Посадовці оглянули будівлю опорної школи, де дистанційно навчаються близько 1000 учнів. Установу планують облаштувати укриттям та розробляють план відновлення відповідно до європейських стандартів.

"Наразі у громаді розробляють проєктно-кошторисну документацію щодо цього об’єкту. Тут навчаються діти з усієї територіальної громади. Тож після відновлення навчальний заклад має бути оснащений новітньою технікою та обладнанням відповідно до європейських стандартів і ми всебічно сприятимемо цьому", - додав Роман Семенуха.

Крім того, у Старому Салтові зводять модульні будинки для місцевих жителів, чиї оселі пошкоджені або вщент знищені російськими окупантами. Наразі будівельники вже звели 20 конструкцій, роботи тривають.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На Харківщині про небезпеку оповіщатимуть по-новому

На Харківщину від МКЧХ надійшли нові системи оповіщення Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав для потреб Харківської області 65 систем оповіщення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста за чергову допомогу.

"Постійно працюємо над вдосконаленням системи оповіщення, адже до повномасштабного вторгнення вона насправді була у досить критичному стані. Також дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста, зокрема, за генератори, якими вони нас забезпечили. Завдяки цьому обладнанню ми мали стабільне електропостачання і втримали взимку ситуацію на комунальних підприємствах міста та області", – сказав Олег Синєгубов.

Першочергово системи оповіщення спрямують у громади, які найбільше страждають від обстрілів. "Системи оповіщення будуть розподілені  між населеними пунктами Харківської області, щоб місцеві були проінформовані про небезпеку. Ми й надалі співпрацюватимемо з Харківською ОВА для вивчення потреб у регіоні і за можливістю будемо їх покривати", – прокоментував старший фахівець з фінансово-економічної безпеки МКЧХ Тимур Потєхін.

Нагадаємо, раніше в регіон вже надходило 50 сучасних систем оповіщення.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися