Ігор Терехов розповів, як саме будуть відновлювати Харків

Харків відновлюватимуть за найсучаснішими технологіями.

Відбудовувати місто Харків після перемоги будуть з використанням найсучасніших технологій, які є у світі. Про це сьогодні, 20 травня, в ефірі національного телемарафону заявив Харківський міський голова Ігор Терехов, повідомляють "Коментарі. Харків". Він наголосив, що використання передових технологій у поєднанні зі швидкими темпами відновлення сприятимуть зміцненню Харкова.

"Про це йшлося у Денвері, де я брав участь у саміті мерів. Окрім того, такі переговори були і в Кабінеті Міністрів України. Ми повинні відновлювати Харків та інші міста України за найсучаснішими технологіями, які є зараз у світі", - наголосив Ігор Терехов.

Він нагадав, що вітчизняні та іноземні фахівці на чолі з командою британського архітектора Нормана Фостера зараз розробляють оновлений Генплан розвитку міста Харкова.

"Вже є п'ять пілотних проєктів, які презентуватимемо харків'янам і на інвестиційних форумах. Це культурна спадщина, житловий сектор, промисловість, науковий квартал, річки та зелені зони", - зазначив Ігор Терехов.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На Харківщині винайшли нову роботизовану машину: кому вона стане у нагоді

Начальник Харківської ОВА 19 травня з робочим візитом відвідав Балаклійську громаду та оглянув машину, яку розробили харківські інженери для знищення ворожої вибухівки. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХОВА.

Як зазначив Олег Синєгубов, станом на сьогодні населені пункти Ізюмського району мають щільну засміченість вибухонебезпечними предметами.

За словами начальника ХОВА, сапери щодня працюють над знешкодженням ворожої вибухівки і метр за метром зачищують деокуповані території.

"Аби допомогти піротехнікам, кілька підприємств регіону спільно з обласною військовою адміністрацією, ДСНС, волонтерами та громадськими організаціями об'єдналися і створили машину для розмінування. Поки що цей механізм відтворений у єдиному екземплярі, але вже працює і показує ефективність. Ймовірно, у подальшому він отримає сертифікацію і буде запущений у серійне виробництво, що значно пришвидшить процес розмінування територій області. Пишаємося нашими захисниками, рятувальниками, саперами, винахідниками, волонтерами, людьми, які об'єднуються і спільно працюють на перемогу", – сказав Олег Синєгубов.

Як розповів керівник групи управління розмінуванням у Харківській області Максим Мельник, найбільш забрудненими вибухонебезпечними предметами є території, де проходила лінія бойових зіткнень із ворогом.

За його словами, експериментальна протимінна машина має натискний принцип дії. Вона здатна знешкодити як протитанкову, так і протипіхотну міни, а також так звані "розтяжки".



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися