Харківських пільговиків, які ще не отримали Е-ticket, просять поквапитися

У Харкові всіх, хто має пільги, вносять до Єдиного реєстру

У Харкові пільговиків, які ще не отримали Е-ticket та не надали свої дані для внесення до реєстру, просять звернутися в управління соціального захисту за місцем мешкання. Про це "Коментарі. Харків" дізналися у прес-службі міської ради Харкова.

"Харків'янам, які мають право пільгового проїзду, але не перебувають у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, потрібно зареєструватися", - повідомили у міськраді з посиланням на Департамент праці та соціальної політики.

В реєстрі точно є ветерани війни, але не внесені всі пенсіонери та ветерани праці. Всього пільгових категорій більше 30.

З собою необхідно принести паспорт, довідку про ідентифікаційний код та документ, який підтвердить право на пільгу.

Задати питання та отримати уточнення можна фахівцям районних управлінь праці та соціального захисту Харкова. Їх контактні дані є на сайті міськради.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що з 1 березня пільговики зможуть їздити в харківському громадському транспорті тільки при наявності електронного квитка Е-ticket. Вони отримають обмежену кількість поїздок у громадському транспорті. По 50 безкоштовних поїздок в метро і тролейбусах з трамваями щомісяця. 

Зараз ті пільговики, які ще не отримали Е-ticket, можуть користуватися посвідченням, але з весни такої можливості вже не буде.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися