На кордоні Харківщини жити стало трохи комфортніше: подробиці

Газмережі підключили газ у прикордонне село, яке більше року через агресію рф жило без енергоносія

Фахівці Харківської філії "Газмережі" відновили газопостачання у прикордонне село Дергачівської громади Харківського району, яке 15 місяців – з квітня 2022 року, через агресію рф залишалось без енергоносія. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської філії "Газмережі".

Для можливості подачі газу у село спеціалістами Газмереж спільно з саперами ДСНС були обстежені траси газопроводів на їх замінування, проведена робота з відбудови пошкодженої інфраструктури, будинкових комунікацій та випробування газопроводів на можливі витоки газу.

Напередодні Дня Незалежності України перші 60 родин села отримали природний газ у свої будинки.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

"Там дуже небезпечно" – у Харківській області йдуть активні бої

Українські захисники надійно тримають позиції та не дають окупантам просуватися на Куп’янському напрямку. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

"Перебувати там наразі дуже небезпечно. Тому що ворог б’є і по центральній частині міста, і по житловим будинкам з усіх видів озброєння – артилерії, авіації, мінометів, танків. Чи не щодня маємо трагічні випадки поранень цивільного населення, як у Куп’янську, так і в районі", - додав Олег Синєгубов. Начальник ХОВА повідомив, що окупанти намагаються завдавати ударів по логістичним об’єктам району, аби ускладнити пересування цивільному населенню.

Як діє противник у Харківській області – читайте за посиланням.

У Харківській області видають компенсацію у розмірі 6700 гривень: хто може отримати

У Харківській області діють програми підтримки роботодавців, які працевлаштовують вимушених переселенців

Докладно про можливості працевлаштування для ВПО на Харківщині розповіла на брифінгу начальниця управління реалізації політики зайнятості обласного центру зайнятості Інна Прохоренко, інформують "Коментарі. Харків".

Одна з програм передбачає працевлаштування внутрішньо переміщених людей, які набули статусу безробітних після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

"Щодо таких працівників роботодавець може подати заяви до Обласної служби зайнятості та отримати компенсації у вигляді 6700 гривень за перші два місяці їх роботи", – розповіла  Інна Прохоренко.

Як можна отримати компенсацію – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися