У Харкові відновили пошкоджені дороги та тротуари: дивіться, де саме

Робітники "Шляхрембуд" також наносять розмітку на вулицях міста

Бригади КП "Шляхрембуд" відновили асфальтобетонне покриття у місцях розриттів інженерними службами міста. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Також робітники ремонтують тротуар на Ново-Баварському проспекті і наносять розмітку на вулицях Маршала Федоренка, Курилівській, Великій Панасівській, Таганській та інших. Сьогодні, 1 вересня, на дорогах міста працюють 167 робітників та 178 одиниць спецтехніки. За попередню добу було вивезено 115 куб. м змету та 5 куб. м ТПВ.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про ремонт доріг в Красноградському районі на Харківщині. Сесією міської ради ухвалено чергове  рішення про проведення поточних ремонтів доріг, а саме:  нове дорожнє покриття повинно з’явитися на вулиці Покровській в районі залізничного вокзалу, провулку Музейному. Вперше з часів Незалежності буде відремонтовано вулицю Шумілова, а також пішохідний  місток по вулиці Незламності  в селі Піщанка. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Красноградської міськради. "Ямковий ремонт дорожнього покриття планується провести  по центральним вулицям міста: Харківській та Короленка. Тут будуть задіяні сучасні методи  та технології проведення ремонтних робіт.", - повідомляють також у міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про хід виконання ремонту доріг у Харкові. Жителі Харкова скаржаться на стан доріг у деяких мікрорайонах та звертаються до міської влади з проханнями розв'язати проблему. Журналісти порталу "Коментарі. Харків" з'ясували, які роботи проводяться у Харкові зараз та чи варто чекати капітального ремонту доріг.  Начальник Управління з експлуатації житлового фонду КП "Жилкомсервіс" Василь Буслаєв розповів, що ремонт доріг у місті Харкові звичайно проводиться. Не став винятком і 2023 рік. За його словами, виконуються традиційні для цього періоду року роботи, які проводяться в межах щорічної весняної програми “Зелена Весна” у напрямку благоустрою міста. Щодня працівники дорожніх служб здійснюють очищення всіх доріг та узбіччь, проводять поточний ремонт усіх доріг та проспектів (ямковий ремонт), а також відновлення місць дорожнього покриття після ремонтів комунальних служб міста.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися