В обласній лікарні в Харкові завершують ремонт дахів

Також робітники замінюють вибиті під час обстрілів вікна

У Харківській обласній дитячій клінічній лікарні продовжується ремонт з ціллю підготуватися до зими. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА. 

Нині будівельники завершують ремонт дахів трьох корпусів медзакладу, продовжують замінювати вибиті вікна. Ремонтні роботи виконують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та спів фінансування з обласного бюджету.

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Михайло Харнам перевірив хід відновлювальних робіт лікарні, що постраждала внаслідок ворожих ударів.

"Навіть під час наймасованіших атак на Харків Обласна дитяча клінічна лікарня не припиняла свою роботу. Лікарі оперували дітей, які дістали поранень внаслідок дій окупантів. Для нас це стратегічно важливий об’єкт і процес його відновлення на особистому контролі начальника Харківської ОВА. Також оглянув інші пошкоджені приміщення медзакладу, щоб крок за кроком привести їх до ладу", - зазначив Михайло Харнам.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про доставку обладнання в дитячу лікарню. Міська дитяча клінічна лікарня №19 отримала два бензинових генератори потужністю 8,2 кВт та 5,5 кВт. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, для забезпечення безперебійної роботи під час відключення електроенергії ці генератори будуть підключені у філіях Центру первинної медичної допомоги на вул. Полтавський Шлях та пр. Слави. Поставка обладнання відбулася завдяки благодійній ініціативі "Humanitarian bridge-direct actions for Ukraine" та проєкту "Projects with a Heart".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися