Що у Харківській області робиться з газом

Газмережі відновили систему розподілу газу у Старому Салтові

Спеціалісти Харківської філії "Газмережі" розпочали пуски газу у будинки мешканців нижньої частини Старого Салтову. Через інтенсивні обстріли рф селище залишилось без газопостачання у травні 2022 року. У листопаді, після звільнення ЗСУ населеного пункту, вдалось відновити газову інфраструктуру і підключити газ у верхній частині Салтову. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської філії "Газмережі".

Через багаточисельні прильоти, роботи з відновлення газорозподільної системи у найбільш пошкодженій нижній частині селища, проводились після обстеження трас газопроводів саперами ДСНС.

Для відбудови розбитої інфраструктури фахівці Харківської філії "Газмережі" обстежили на пошкодження та відремонтували 15 км газопроводів, замінили розбиту засувку на газорегуляторному пункті, ліквідували вже близько 20 пошкоджень газових комунікацій (розбиті труби на будинках, відірвані газові вводи) у домоволодіннях споживачів.

До початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, природний газ використовувало 1292 родини Старого Салтову. Наразі газопостачання відновлено до 300 будинків, у тому числі 15 домоволодінь нижнього Салтову. Підключення газопостачання триває.

Крім того, протягом 16 жовтня, попри погодні умови, відновлена подача газу для майже 2 тис. родин Солоницівської громади. Загалом відновлено газопостачання до 11,3 тис. осель.

У Міненерго зазначають, що без газопостачання залишаються 2 тис. домогосподарств. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Що в Україні буде з зимовим часом та як до нього підлаштуватися

Перехід на зимовий час збільшить споживання електроенергії на 13%. На бізнес-форумі Української ради бізнесу в Києві підприємці запропонували скасувати переведення годинників на зимовий час. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію "Фактів".

Олег Гетьман, економіст і координатор експертних груп "Економічної експертної платформи", стверджує, що перехід на зимовий час збільшить споживання електроенергії на 13%, тоді як її й так не вистачає через зниження рівня генерації. "Після переходу на зимовий час в Україні збільшується споживання електроенергії, що створює додаткове навантаження на енергосистему, яка й так працює в екстремальних умовах", – зазначає експерт.

Якщо Україна все ж буде переходити на зимовий час – то поради, як до нього під лаштуватися, дивіться за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися