Харків'янка виграла онлайн-турнір з шахів

У фіналі харків'янка двічі перемогла киянку

На платформі Chess.com завершився дводенний шаховий онлайн-турнір, в якому взяли участь троє харків'янок. Вони зіграли два кола у бліц (контроль часу – 3 хвилини), а потім четвірка кращих змагалася за нокаут-системою.

Харків'янка Ганна Ушеніна після кругового турніру посіла друге місце. Вона набрала 10.5 очок, що на півтора менше, ніж у киянки Юлії Осьмак. У півфіналі з двох партій Ушеніна зіграла внічию з Ольгою Бабій з Тернополя і вийшла в головний поєдинок за додатковим показником. У фіналі харків'янка двічі перемогла ту ж Осьмак і стала переможницею онлайн-змагань.

Раніше "Коментарі" писали, що представник наглядової ради ФК "Металіста 1925" Олексій Сініцин розкритикував позицію футбольних клубів "Минай" і "Рух" за догравання чемпіонату України в Першій лізі. Історія з дограванням сезону у Першій лізі чемпіонату України з футболу нагадує міжсобойчик. Читайте за посиланням.