У Харківській області обговорили спецперевірки чиновників

У Харківській ОВА тривають навчання в межах проєкту «Прозорість та підзвітність»

Чергову нараду-навчання під головуванням начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Харківської ОВА Костянтина Ісаєва провели для усіх керівників підрозділів по роботі з кадрами облвійськадміністрації, інформують "Коментарі. Харків".

Під час лекції обговорювали теми відновлення обов’язкового декларування держслужбовців, форми контролю. А також окрему увагу приділили проведенню спеціальних перевірок, законодавчим нормам та вимогам до цього процесу.

"Відповідно до вимог законодавства, детальні спецперевірки мають проводитись по відношенню до державних службовців категорії "Б", яких прийняли на посади під час воєнного стану до 13 жовтня. Стосовно таких категорій, спеціальні перевірки необхідно розпочати не пізніше 31 січня 2024 року. До цього часу, людина має подати декларацію за попередній рік та надати повний комплект документів. Якщо службовець подається на посаду після 13 жовтня, то спочатку стосовно нього мають провести спец перевірку, а потім призначати на посаду", - пояснив Костянтин Ісаєв.

Також під час лекції обговорили порядок вилучення з відкритого доступу декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області готуються до примусової евакуації: у яких громадах

Через загрозливу обстановку на фронті, людей закликають евакуюватися до більш безпечних територій

"Задля збереження життя та здоров'я людей закликаємо громадян до евакуації з небезпечних територій. Готуємо рішення про примусову евакуацію сімей з дітьми із 10 населених пунктів Куп'янської, Кіндрашівської та Курилівської громад Куп'янського району. Там перебуває 275 дітей.

Наголошуємо – діти можуть бути евакуйовані тільки щонайменше з одним із батьків або іншим опікуном", – підкреслив очільник області.

Він також рекомендував цивільним, передусім родинам із дітьми, евакуюватися з Борівської громади Ізюмського району, в тому числі з смт Борова. Зараз там проживає 8900 людей, серед них – 844 дитини.

"Усі евакуйовані будуть забезпечені житлом, матимуть підтримку та повний супровід від міжнародних гуманітарних організацій, якщо будуть виїжджати за межі області – отримають одноразові виплати. За бажання буде організована евакуація в західні області України", – наголосив Олег Синєгубов.

Де на Харківщині були "прильоти" та наступальні дії – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися