У Харківській області надаватимуть допомогу дітям та переселенцям: подробиці

Міжнародна організація з міграції готує плани раннього відновлення для громад Харківщини

Заступники начальника ХОВА Віта Ковальська та Євген Іванов провели зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції, місія в Україні. Під час заходу обговорили плани міжнародних гуманітарних організацій щодо впровадження сталих рішень в області. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на ХОВА.

"Нещодавно запрацював Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Це додаткова платформа, яка допомагає нам якісніше співпрацювати з міжнародними партнерами. У такий спосіб пришвидшуємо розробку плану відновлення громад, адже будемо детально проговорювати потреби кожної галузі спільно з місцевою владою", – зазначила Віта Ковальська.

Провести перші тематичні сесії учасники зустрічі домовилися вже у листопаді. Зокрема, планується розкрити такі теми: ранній розвиток дітей, створення необхідних умов у місцях компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб, відбудова житла в громадах тощо.

"У межах Регіонального офісу міжнародного співробітництва проводимо зустрічі з донорами регіону, аби покращити координацію між органами виконавчої влади, громадами та міжнародними партнерами. Представники фондів зможуть ознайомитися з тим, що вже зроблено, а громади – розповісти про свої потреби", – сказав Євген Іванов.

Радник з питань сталих рішень MOM Йоханнес Фромхольт додав, що у своїй роботі особливу увагу організація приділяє розробці майбутнього плану відновлення громад, аби врахувати всі першочергові потреби. Також він наголосив, що МОМ допомагатиме громадам подавати проєкти через систему "DREAM" для залучення фінансових ресурсів міжнародних партнерів.

"Важливо скоординувати наші дії ще і в такому форматі, адже одні з найважливіших завдань наразі – підтримка ВПО та пропрацювання потреб для повернення людей до регіону. Нині створюємо робочі групи, щоб розпочати втілення проєктів у Чугуївській та Балаклійській громадах. Для цих двох громад розробимо плани раннього відновлення", – розповів Йоханнес Фромхольт.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Басейни у Харкові: топ-5 місць для плавання

Де провести вихідні з родиною, або зайнятися корисним видом спорту у Харкові

Літо давно закінчилося, а любов до водних видів спорту – не закінчується навіть з приходом холодів. Де у Харкові можна поплавати, провести час з родиною, або зайнятися спортом у воді – дізнавалися "Коментарі. Харків". Топ-5 басейнів у Харкові – дивіться за посиланням.

У Харкові відмовилися розміщувати рекламу ХарківПрайду: активісти називають це гомофобією

Представники ЛГБТ+ спільноти називають таке ставлення влади – гомофобією

У Харкові відмовилися розміщувати рекламу ХарківПрайду на вулицях. Про це активісти повідомили на своїй сторінці у соцмережах, інформують "Коментарі. Харків".

"На честь ХарківПрайду 2023 ми створили серію візуальних робіт в співпраці з українськими художницями, яку хотіли розмістити на бордах міста", – зазначили активісти. Чому ці роботи так і не опинилися на бордах та яка ситуація зі справою зараз – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися