У Харкові будуть аналізувати, як на жителів впливає російська пропаганда

ХОВА замовить аналіз впливу російської пропаганди на жителів Харкова

Харківська обласна військова адміністрація оголосила закупівлю аналітики щодо деструктивного впливу російських інформаційно-психологічних операцій на формування громадської думки серед жителів Харкова. На це планують витратити 450 000 гривень. Про це Харківському антикорупційному центру стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”, інформують "Коментарі. Харків".

Аукціон має відбутись 30 листопада.

У тендерній документації зазначено, що завданням підрядника буде проаналізувати деструктивний вплив російських інформаційно-психологічних операцій (ІПСО) на формування громадської думки серед харків’ян щодо реального перебігу бойових дій на фронті, повоєнного відновлення та вступу України до ЄС, дискредитації української влади та міжнародних союзників, Збройних Сил України та силових структур. Крім цього, виконавець має зробити оцінку громадської політичної освіченості, якості процесів і результатів діяльності державних органів, рівнів фінансового та безпекового становища населення Харкова, визначення джерел інформації та рівнів довіри до них. Від підрядника також вимагатимуть з’ясувати головні проблеми, які турбують та з якими безпосередньо стикалися жителі міста.

Аналіз мають зробити за допомогою методології репрезентативного опитування методом особистого інтерв’ю (“face-to-face”) не менше 800 респондентів, з фіксацією на планшети CAPI.

Анкета розрахована на опитування тривалістю до 30 хвилин і орієнтовно міститиме до 35 запитань.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Хто з військових підтримав мера Харкова, та на що ще витрачають гроші з бюджету – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися