Що зараз робиться на Північній Салтівці

На проїжджій частині у районі Харкова йде відновлення

Фахівці КП "Міськсвітло" відновлюють електромережі та зовнішнє освітлення вздовж проїжджої частини вул. Дружби Народів на Північній Салтівці. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Там комунальники замінили дев’ять світильників і 430 м електромереж, які зазнали пошкоджень у результаті обстрілів.  Загалом на цій ділянці знаходиться близько 1 км електромереж і 31 світильник. Зараз фахівці вмикають зовнішнє освітлення у тестовому режимі.

На підприємстві зазначили, що з початку війни в Київському районі через обстріли було пошкоджено понад 50% мереж зовнішнього освітлення - близько 7 тис. світильників і 180 км електромереж. Зараз після виконаних робіт працюють 85% мереж зовнішнього освітлення центральної частини та "червоних ліній" району. Роботи тривають.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Харків’янина змусили заплатити 370 тисяч боргу: кому був винен чоловік

Понад 370 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Індустріального відділу ДВС у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію відомства.

Наразі донька вже отримала кошти в повному обсязі, які її батько самостійно не сплачував протягом року. Відповідну суму арештували на рахунках боржника, куди надійшли грошові виплати при його звільненні.

Нагадаємо, що у разі прострочення щомісячних перерахувань аліментів, визначених законодавством, також передбачена сплата штрафних санкцій, зокрема: за 1 рік несплати – 20%, за 2 роки – 30%, за 3 роки – 50%. Дія воєнного стану цю норму не скасовує.

У Харківському університеті пішов з життя завідувач кафедри

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна повідомили, що пішов з життя кандидат філологічних наук, доцент Володимир Олександрович Гуторов, який завідував кафедрою загального та прикладного мовознавства філологічного факультету.

"Володимир Олександрович був унікальною обдарованою особистістю. Всі друзі, колеги, учні та студенти пам’ятатимуть його людяність, високий професіоналізм і неповторне почуття гумору.

У 1993 році Володимир Гуторов закінчив університет, де навчався за спеціальністю прикладна лінгвістика. Він знайшов своє покликання і вже у 2003 році повернувся до альма-матер.

Це непоправна втрата для кафедри, факультету, університету та всіх, хто знав і любив Володимира Олександровича. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях", – написали в ХНУ.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися