У зимовий період сапери не будуть проводити масштабне розмінування

Саперні підрозділи у зимовий період переходять на роботу за індивідуальними заявками

Через погіршення погодних умов в області ускладнюється процес розмінування. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі, інформують "Коментарі. Харків".

"Коли є сніжний покрив, то заборонено проводити масштабне розмінування. Саме тому саперні підрозділи у зимовий період переходять на роботу за індивідуальними заявками. Зараз, як ніколи, в нагоді буде техніка, яку придбали за кошти обласного бюджету. Зокрема, це 2 автомобілі для розмінування, які дозволяють працювати за будь-яких умов", – розповів Олег Синєгубов.

Він наголосив, що пріоритетом залишається розмінування ліній електропередач на деокупованих територіях.

"Про відновлення електропостачання доповідали Президенту України Володимиру Зеленському, який був з візитом на Харківщині. Розмінувальники, які працюють на Харківщині, продовжують обстежувати лінії електропередач, аби якнайшвидше заживити населені пункти", – сказав начальник ХОВА.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.

У Харкові пішла з життя викладач університету

27 листопада на 97 році пішла із життя видатна учена-криміналіст, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, Заслужений професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, заслужений діяч науки і техніки України, професор Віолетта Омелянівна Коновалова. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися