Що робиться у Салтівському районі міста: подробиці

«Харківводоканал» проводить комплексну модернізацію на Салтівській насосній станції

Після завершення робіт на водопровідній насосній станції Слобідського району, де капітально відремонтували запірну арматуру, розпочали масштабну реконструкцію наступного об'єкту на Салтівці. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію КП "Харківводоканал".

"Зокрема, на Салтівській станції замінимо дві напірні ділянки трубопроводу діаметром 600 мм із встановленням запірної та захисної арматури. Це дозволить значно покращити управління та регулювання роботи агрегатів та обладнання, як у звичайному режимі, так і під час екстрених ситуацій",- повідомив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій Олександр Черняєв.

Він зазначив, що також виконають технічне обслуговування та профілактику електродвигунів, насосних агрегатів із системами розвітрювання, а також проведуть необхідні будівельно-ремонтні роботи у приміщеннях. Ремонт об'єкта в жодному разі не вплине на водопостачання харків'ян у повному обсязі.

Нагадаємо, що 30 січня близько 22:40 внаслідок ворожої атаки безпілотниками по житловим кварталам Харкова є пошкодження житлових будинків у Слобідському районі міста. Через удар постраждали попередньо четверо людей.

Міський голова зазначив, що у Слобідському районі у двох багатоповерхівках вибиті шибки.

"Зранку почнемо закривати вікна усіх постраждалих квартир. Є понівечені авто, але головне, що немає загиблих. Постраждали троє людей – всі у легкій формі.

Маємо черговий приклад того, що російський агресор бʼє по житловим кварталам, туди, де немає жодної військової інфраструктури. Тероризм у чистому вигляді", – підкреслив мер.

За даними начальника ХОВА Олега Синєгубова, окупанти спрямували на область мінімум 6 ворожих БПЛА.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова хоче створити конкуренцію забудовникам та ріелторам в місті

Міський голова Ігор Терехов зустрівся з експертами Житлової ініціативи для Східної Європи, що реалізується під патронатом Європейської економічної комісії ООН.

Під час переговорів обговорювалися деталі розробки Концепції муніципального житла для міста. Проєкт реалізовуватиметься за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Як зазначив мер, внаслідок обстрілів понад 150 тис. городян втратили житло, тому сьогодні є потреба не лише у відновленні пошкоджених будинків, а й у будівництві житла. За його словами, це сприятиме поверненню харків'ян до міста.

Яку ініціативу запропонував мер Терехов – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися