У пріорітеті влади зовсім не ті проблеми, які турбують звичайних людей, - Світлична

Нардеп Юлія Світлична закцентувала увагу на невідповідності дій влади реальним потребам українців

Звичайних українців турбує питання, чому на сьогодні у влади в пріоритеті питання грального бізнесу, незрозуміла для людей адміністративна реформа та ліквідація районів, в той час як людей турбують зовсім інші проблеми. Про це розповіла народний депутат Юлія Світлична за підсумками візиту до Валківського району Харківщини.

"Люди вдячні, що не підтримала ці закони!, - підкреслює Світлична на своїй сторінці у Facebook. - Зараз людей турбують зовсім інші проблеми. Про це і говорили. Про низькі зарплати, про високі тарифи, про недієвість влади у медичній сфері та про відсутність роботи. Єдина можливість розв'язувати всі проблеми - це відновлювати власне виробництво, підтримувати підприємців і створювати робочі місця, щоб наша країна не перетворювалася на експортера трудових ресурсів. Люди повністю підтримують таку нашу політику".

За словами нардепа, саме ці питання повинні бути на порядку денному, а не маніпуляції з кількістю районів та проблеми грального бізнесу.

Нагадаємо, раніше нардеп Юлія Світлична підкреслила, що не буде підтримувати законопроект, який не має для країни та суспільства користі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися