У Харкові переобладнають трамвайну колію

На удосконалення трамвайних колій у міста є два роки

У Харкові для нових трамваїв будуть готувати колію. Про це повідомляє пресслужба мерії з посиланням на заступника Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгена Водовозова.

За словами чиновника, спочатку відпрацюють окремі маршрути, а потім, у міру надходження нових трамваїв, - і інші.

"Через два роки планується випустити перший трамвай харківського виробництва. Тому зараз ми будемо активно приділяти увагу тому, щоб підготувати шляхи до приймання складу такого класу", - зазначив Євген Водовозов.

Варто відзначити, що новий електротранспорт буде випускати багатогалузевий бізнес-парк нового покоління "Екополіс ХТЗ".

Нагадаємо, за чотири роки в Харкові повинні з'явитися дві нові станції метро. Чиновник зазначив, що до будівництва станцій "Одеська" і "Державінська" приступлять в цьому році. Відкриття нових зупинок метрополітену заплановано на 2024 рік.
"Почнемо з цього року, подивимося, як піде, але думаю, що за чотири роки ми побудуємо ці станції, крайньою мірою, план-графік у нас такий", - заявив Терехов.
Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, з 00:00 19 жовтня на території Харкова вводять протиепідемічні заходи, встановлені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.
Зокрема, вони включають такі обмеження:
- установи культури (в т. Ч. Кінотеатри), розважальні установи (в т. Ч. Нічні клуби) припиняють роботу;
- об'єкти харчування та ТРЦ працюють до 20:00;
- шкільні канікули починаються 19 жовтня і триватимуть до 30 жовтня; студенти вишів навчаються дистанційно.
При цьому дитячі садки, продуктові магазини та ринки продовжують роботу у звичайному режимі. Міський пасажирський транспорт, в тому числі метро, зупиняти не будуть.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися