На Харківщині запрацювала сонячна електростанція, яка може дати світло всім жителям міста

До введення об'єкта в експлуатацію сумарна потужність промислових сонячних електростанцій Харківської області становила 9,9 МВт

У Куп'янську Харківської області запрацювала сонячна електростанція, яка здатна забезпечити електрикою весь місто. Про це повідомляє МГ "Об'єктив" з посиланням на голову правління Інституту сталого розвитку Станіслав Ігнатьєв у Facebook.

Об'єкт уже працює вже кілька днів. Його потужність зараз становить 2 МВ.

Такого показника досить, щоб повністю дати електрику населенню Куп'янська, тобто житлового фонду без урахування промисловості та соціальної сфери.

Ігнатьєв додав, що нова електростанція - це крайня східна сонячна електростанція України. До початку її експлуатації сумарна потужність промислових сонячних електростанцій Харківської області становила 9,9 МВт.

Нагадаємо, акціонерному товариству "Харківобленерго" виписав штраф Антимонопольний комітет України за зловживання монополією на електрику. В АМКУ встановили, що "Харківобленерго" відмовило споживачеві в укладенні договору на надання послуг з розподілу електроенергії та вимагала документ, який підтверджує право власності ОСББ на багатоквартирний будинок.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, Антимонопольний комітет підозрював акціонерне товариство "Харківобленерго" в порушенні законодавства про захист економічної конкуренції. Відзначається, що колегія АМКУ розпочала розгляд справи, виявивши в діях АТ "Харківобленерго" ознаки порушення законодавства. Встановлено, що компанія не забезпечила процедуру зміни постачальника електрики з ініціативи споживача.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися