На сесії в ХОДА прийняли бюджет на наступний рік

Цифра необхідних вкладень і розтрат перевалила за 5 мільярдів

У Харкові на сесії обласної ради сьогодні, 24 грудня, прийняли бюджет регіону. Про це повідомляє пресслужба ХОДА.

У відомстві уточнили, що документ затверджений в захищених статтях. Таким чином влада зможе в плановому режимі працювати вже з початку наступного року: вчасно виплачувати зарплати, розраховуватися за енергоносії, виконувати соціальні зобов'язання і заходи щодо протидії поширення коронавірусної інфекції.

У ХОДА кажуть, що до обласного бюджету будуть вносити зміни, які дозволять фінансувати програми розвитку.

"Крім захищених статей, бюджет передбачає створення своєрідного резервного фонду для галузі охорони здоров'я в розмірі 130 млн грн. Це дозволить оперативно реагувати на виклики, пов'язані з COVID-19 ", - відзначили в ХОДА.

Директор Департаменту фінансів Харківської ОДА Сергій Овсянников запевнив, що в бюджеті на 2021 рік уже передбачили збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2021 року до 6 тисяч гривень, а з 1 грудня 2021-го - до 6,5 тисячі гривень.

Загальний обсяг обласного бюджету - 2021 на цей час становить понад 5,7 млрд грн.

Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, на сесії Харківської міськради VII скликання депутати проголосували" за "проєкт бюджету Харківської міської територіальної громади на 2021. "За" бюджет проголосували 55 депутатів з 67 присутніх, "проти" - 1 депутат, 8 утрималися.

Як говорилося раніше витрати бюджету складуть 15,6 млрд грн. Заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева зазначила, що стратегічними напрямками в бюджеті 2021 стали будівництво метрополітену, оновлення комунального транспорту, реконструкція зоопарку і реконструкція будівель "Прозорий офіс".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися