Харків потрапив в топ-15 міст світу з пробок на дорогах

У Харкові за 2020 рік затримка на дорогах склала 43%

Харків посів 13 місце у світі, серед міст з найбільш завантаженими дорогами. Відповідний звіт за 2020 рік опублікував сервіс TomTom, передає Kharkiv Today.

Згідно з даними сервісу, затримка на дорогах Харкова у 2020 році склала 43%. Найбільші пробки були в листопаді-грудні, пікова завантаженість була 24 грудня, а найменші - у квітні. У Харкові в годину пік вранці та ввечері на пів години їзди додається ще близько 20 хвилин зайвого часу. Цікаво те, що у 2019 році в Харкові була така ж затримка на дорогах, проте місто займало лише 29 сходинку.

Відзначається, що на першому місці за кількістю пробок виявилася Москва, на другому - Мумбаї (Індія), третє зайняла Богота (Колумбія). Київ посів сьоме місце рейтингу, а Одеса -11,

Нагадаємо, в Харкові до 14 січня заборонили рух вантажних автомобілів, маса яких перевищує 8 тонн. Це пов'язано з погіршенням погодних умов в місті та необхідністю негайної організації проведення робіт з прибирання снігу на вулично-дорожньої мережі з залученням техніки великої механізації.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися