В мерії Харкова прокоментували будівництво дороги через ринок «Барабашово»

Кернес назвав «Барабашово» «Шанхаєм, через який не проїдеш, не пройдеш»

Дорозі через ринок "Барабашово" у Харкові - бути. Про це сьогодні, 26 лютого, під час сесії міської ради Харкова, заявив міський голова Харкова, передають  "Коментарі. Харків".

Геннадій Кернес, аргументуючи необхідність будівництва дороги, що з’єднає Салтівку з центром міста, розповів, що вона пролягатиме через місця самовільного будівництва на ринку на яких працюють підприємці, зокрема громадяни з Китаю.

"Там побудували "Шанхай", через який не проїдеш, не пройдеш. То там комусь дадуть по голові, то машину спалять, то там пожежі ... Там багато людей, які мають національність китайці, вони літають туди-сюди, хто їх там перевіряє, на тому ринку ", - сказав міський голова.

За інформацією мерії, з концерном раніше узгодили всю необхідну документацію, а дорога, яку планують побудувати, принесе "велику користь городянам і гостям міста".

Крім того, у міськраді нагадали, що раніше керівництво концерну зверталося до міської ради з проханням побудувати цю дорогу, крім того, заборгувало місту гроші за оренду землі.

Тим часом, підприємці, які виступають проти будівництва дороги, звели барикади навколо ринку. Свою позицію підприємці також пішли захищати і до суду. Вони кажуть, що ніяких нових торгових місць замість тих, що підуть під знесення, міська влада не запропонувала, тож вони можуть залишитися без роботи і заробітку.

У соцмережах регулярно з’являються відео з місця протистояння і сьогоднішній день – не виключення.

Нагадаємо, раніше "Коментарі. Харків" писали, що протистояння за ринок "Барабашово" обернеться збитками для підприємців.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися