У Харкові заправки залили червоною фарбою: Що сталося (ВІДЕО)

В Україні Нацкорпус вимагає закрити мережу автозаправок Glusco

У Харкові "Нацкорпус" закликає закрити автозаправні станції мережі Glusco, оскільки вони нібито пов'язані з лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком. Відеозапис акції опублікували в YouTube.


Представники НК стверджують, що "Роснефть" перепродала свій бізнес маловідомій швейцарської компанії Glusco Energy. Тому вони пропонують перекрити роботу мережі в Україні.

"Покупка палива на заправках Glusco - це майже прямий прибуток Росії. За гроші, які Glusco отримує в Україні, російські військові та їхні маріонетки - терористи" ЛДНР "- вбивають українських громадян", - заявили націоналісти.

В ході акції атакам піддалися АЗС на вулиці Клочківській та в селищі Коротич. Активісти облили червоною фарбою вхід на заправки, розклеїли листівки зі зверненням до СБУ, а також розмістили огороджувальні стрічки та залишили написи "Глуск = Медведчук = Путін".

Наразі слідчі розслідують інциденти на двох АЗС у Харкові та області. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, група реагування патрульної поліції, співробітники Управління поліції охорони. Поліцейські встановили, що 15 осіб у темному одязі, медичних масках та балаклавах на обличчях на стінах АЗС зробили написи та наклеїли плакати. Зловмисники зникли в невідомому напрямку. А 26 березня вночі надійшла інформація про те, що на територію автозаправної станції на вул.Клочківській забігли кілька молодих чоловіків в капюшонах, вибили вікна і втекли. За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Поліцейські вживають заходів щодо встановлення та затримання правопорушників.

Нагадаємо, в селі Руська Лозова Дергачівського району представники фракції ОПЗЖ встановили пам'ятник "дружбу українського та російського народів". Однак його вже знищили. За даними "Суспільне Харків", камінь розбили представники громадської організації "фрайкора". Це підтвердив їх лідер Георгій Тарасенко. Пам'ятник простояв лише кілька годин. Також в обласному представництві Українського інституту національної пам'яті кажуть, що такі дії ОПЗЖ суперечать "здоровому глузду", оскільки РФ вже визнали країною-агресором стосовно України. СБУ попросили відреагувати на дії депутата Лесика.




ВИТАЛИЙ

17 травня 2021, 12:27

Сыкуны бегают по городам и кошмарят то там то тут , езжайте в Киев власть покошмарте ,а лучше на работу устройтесь .

noname

13 травня 2021, 00:20

Харьков, ну как так-то?..

Иван

4 травня 2021, 18:00

Как шкидлывые котята прибежали нагадили и свалили .Что же вы такие )(ерои и не на передовой воюете ,только с мирняком тёрки устраиваете ,чмошники епть))

Мишель

14 квітня 2021, 14:27

Вот это "воинственные храбрецы"! На мирной территории кошмарить гражданских людей - это удел этих позорников продажных которые позорят нашу страну перед цивилизованными странами которые видят это всё. Ни о какой "Европе" в ближайшие лет 50 даже мечтать не приходится, пока такие бандиты безнаказанно кошмарят законопослушных граждан.

Галина

29 березня 2021, 21:18

Боже мой, сколько же дебилов *всплыло* после майдауна!...Придурки, *кум* вовсе не значит *родственник*! Вспомните, ЧЕЙ кум ваш парашка!

онисько захарий

29 березня 2021, 11:04

В Украине не должно быть русских заправок. А медведчука с его однодумцами поселить в МЕСТА НЕ СТОЛЬ ОТДАЛЕННЫЕ. ПОДОНОК И ПУТИНСКИЙ ХОЛУЙ. ВОН ИЗ УКРАИНЫ!!!!

Тарас

27 березня 2021, 16:56

Давно пора это продажное кастрюлеголовое быдло развесить по столбам с табличками прибитыми ко лбу соточкой !!!

PIRE111

27 березня 2021, 16:48

зае.....и эти националисты, страна под плинтусом власть гребёт лопатой, а заправка враг. власти вот кто враг нашей страны и нацыки тоже

сидор

27 березня 2021, 13:50

нацкорпус это террористическая организация подчиненная власти ПОЗОРИЩЕ

вася

27 березня 2021, 12:34

да рогули в обще поехали умом!

Ваня

27 березня 2021, 08:50

Плебеи...

Тарас

27 березня 2021, 04:38

Люди - это бандерлоги!? Ха-ха-ха!!!

Иван

27 березня 2021, 01:48

чепуха, даже не разбили стекла. Слишком культурно.

Анатолий

27 березня 2021, 01:26

бандер власть не трогает, социально близкие как ни как

Одессит

27 березня 2021, 01:23

Даже в странах третьего мира такого беспредела нет. Это уже уровень какого то Габона или Сомали......А мы говорим о каком то правовом глсударстве.....

z

26 березня 2021, 20:32

какой народ три быдлы бандерье недобитое , это народ мрази

денис

26 березня 2021, 19:13

ОПЗЖ НУЖНО ПРОВОДИТЬ АКЦИИ ПРОТИВ ЭТОЙ ВЛАСТИ И НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ !!НУЖНО БОРОТЬСЯ С ЭТОЙ ВЛАСТЬЮ ПОКА ОНИ НЕ ЗАБРАЛИ ВСЕ !!

денис

26 березня 2021, 19:11

ОПЗЖ НУЖНО СОЗДАВАТЬ СВОЙ НАЦ КОРПУС ПОКА НЕ ПОЗДНО !!ПОКА ДЕНЬГИ ЕСТЬ !!

александр

26 березня 2021, 18:41

нациков пора к ногтю...или зеленскому дачу копать

шпрехенфюрер

26 березня 2021, 16:32

Степан Божанський , Стьопа, за тебе і 20 гривень не дадуть, завалять тебе погань путінськ задарма... Сам чому не на фронті?

шпрехенфюрер

26 березня 2021, 16:31

Ваоентина, лучше бы "бандиты" своими руками "сделали" тебя, шмара путинская... Вали в Ростов, кацапская погань!

Антибандит

26 березня 2021, 15:48

И это правильно! Взорвать к ипеням мертвечуковское им-во и пинками "запоребрик"!

Ваоентина

26 березня 2021, 14:46

Разгул бандитизма по всей Украине. Безнаказанно ,потому что очевидно поощряются и направляются органами правопорядка. Такого нет ни в одной цивилизованной стране,чтобы бандиты дошли беспрепятственно до входа офиса президента и совершили акт вандализма, а полиция наблюдала за их действиями. А теперь решили взять деньги из бюджета на восстановление,наши с вами деньги. Лучше бы бандиты своими руками все сделали,чтоб неповадно было.

Степан Божанський

26 березня 2021, 14:42

Боже, як таких бандюків земля наша носить! Сьогодні їм заплатять по 200 грн, вони зіпсують АЗК, а завтра і рідну матір продадуть. Тітушкки, котрі прикриваються патріотизмом! Відправте їх на фронт, може там більше користі від них буде

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися