У Харківській області інспектори поїхали перевіряти лісове господарство, а їх не пустили

На Зміївське лісове господарство подали заяву в правоохоронні органи

Інспектори Харківщини 9 липня поїхали з позаплановою перевіркою в ДП "Зміївське лісове господарство", проте їх ніхто не пустив. Про це повідомили на сайті Державної екологічної інспекції Харківської області.

"За вказаним фактом державні інспектори склали відповідний акт і подали заяву в правоохоронні органи за фактом перешкоджання посадовим особам інспекції та здійснення перешкод для виконання покладених на них обов'язків", - розповіли інспектори.

Варто зазначити, що вказане господарство вже не перший рік поводиться підозріло. Жителі скаржаться на незаконну вирубку лісу, прикриту санітарним чищенням.

Довідка:

Чинні Санітарні правила в лісах України передбачають, що санітарні рубки – це вилучення з лісу сухостійних, усихаючих, дуже ослаблених, пошкоджених шкідниками, хворобами та внаслідок стихійних явищ і техногенних впливів окремих дерев або їхніх груп. Санітарні рубки можуть бути вибірковими (коли рубають поодинокі дерева або їхня група із запасом 5 і більше м3 на гектар) або суцільними (коли вирубують всі дерева на площі 0,1 га і більше).

Контекст:

У Харківській області будуть судити чоловіків, які вирубали 93 дуба. За даними правоохоронців, 39-річний чоловік об'єднався з 26-річним. Разом вони рубали ліс на території Вовчанської міської об'єднаної територіальної громади. Всього нарубав на 750 тисяч.

На Харківщині у підприємства яке не пускало інспекторів виявили порушень на кілька мільйонів. Зокрема на ДП незаконно рубали дерева. Порушення виявила Державна екологічна інспекція Харківської області під час позапланової перевірки.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися