Чи буде у Харкові на День міста святковий феєрверк

Харків'яни вже скучили за відчуттям свята, яке обов'язково повинно закінчитися салютом і різнобарвним видовищем у небі

У Харкові протягом кількох поспіль років під час масових святкувань не проводилися салюти та феєрверки. Цього року міськрада вирішила подарувати харків'янам свято. Детально про це розповіли в Vgorode.

Під час зустрічі з секретарем міськради журналісти запитали, чи варто очікувати проведення феєрверку на День міста і День Незалежності в Харкові.

За словами Ігоря Терехова, в міськраді вирішили відновити цю традицію і в цьому році провести феєрверк.

"Раніше обставини так складалися, що незалежно від бажання Харкова ми не могли проводити феєрверки й салюти. Цього року феєрверк буде. Ми плануємо і надалі зберігати цю традицію", - заявив секретар міськради.

Про час святкового салюту в міськраді не розповісти, адже це повинно бути сюрпризом. Втім, у програмі заходів зазначено, що закінчення головного концерту на площі Свободи заплановано на 22:00. Орієнтовно в цей час варто очікувати початку світлового дійства.

Нагадаємо, що в Харкові діє заборона на проведення салютів і феєрверків. Вона була введена у 2014 році рішенням міськради. Тимчасова заборона була викликана подіями, які почали відбуватися на Сході країни.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, що інформація про усі заходи, які заплановані в рамках святкування Дня міста та Дня Незалежності, нанесена на спеціальну інтерактивну карту України "30 років Незалежності". У Харкові заплановано велику кількість церемоній і офіційних урочистостей: покладання квітів, мітинги-реквієми та панахиди. Заходи будуть проходити в кожному районі міста. Також у ці дні відбудеться багато відкриттів і розважальних заходів.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Ольга

24 серпня 2021, 19:21

Аналогично ( Из-за того, что не было точной информации о салюте ( будет ли и в котором часу), ушли гулять в парк, и не увидели салют!!! Ребенок очень расстроился (

Виктория

24 серпня 2021, 09:37

Мы и дети очень хотели увидеть фейерверк на Площади. Искали информацию в интернете, не нашли, и решили, что его не будет, только фаер-шоу после НК. Поэтому отправились на Стрелку, задержались там, и увидели оттуда в 21.50, что на площади-то оказывается фейерверк! Обидно было, расстроились. Жаль, что не было точной информации. Фейерверк на Площади теперь - большая редкость, а так хочется!

Анатолий

24 серпня 2021, 00:22

Салют был, но как-то быстро!

Елена

23 серпня 2021, 23:06

То что фейерверк возобновили, это замечательно. Но можно было и указать точное время. Мы летели сломя голову, что бы посмотреть фейерверк, надеясь, что он будет после окончания концерта в 22.00, но когда выбежали на звук салюта из метро в 21.50, то увидели последние 5 секунд ... Конечно немного расстроились, так как дочка очень хотела увидеть фейерверк. И между прочим, концерт продолжился дальше, а не закончился в 22.00 как указано в статье.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися