У Харкові частина жителів все ще без опалення: комунальники дали відповідь

Майже всім харків'янам вже включили опалення

У Харкові на вечір 20 жовтня до опалення під'єднали вже 5616 будинків, а це 89,5%. Про це розповіли в КП "Харківські теплові мережі", а "Коментарі" дізналися подробиці.

Комунальники обіцяють, що до теплопостачання всіх людей приєднають вже до кінця цього тижня. "Коментарі" подзвонили в КП "Харківські теплові мережі" і дізналися, що 21 жовтня вони усувають неполадки та обіцяють під'єднати частину будинків до опалення вже сьогодні.

Контекст:

 У Харкові останні кілька років опалювальний сезон постійно починався з проблемами або затримками. Зараз у місті обіцяють, що все буде добре.

 У Лозовій і селищі Панютине з 1 жовтня планують підвищити тариф на теплову енергію. У міськраді розповіли, що середня ціна природного газу для населення збільшилася на 16,38%, а бюджетних установ та інших споживачів взагалі на 119,87%. Крім цього на 17,13% подорожчала електроенергія, а фонд оплати праці збільшився на 9,48%. При цьому пов'язані такі тарифи зі зміною мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

⬤ В січні 2021 року в.о. мера Харкова Ігор Терехов заявив, що до кінця опалювального сезону в Харкові вартість опалення і гарячої води підіймати не будуть. І навіть розмістив зовнішню рекламу з цією обіцянкою від своєї особи. Проте вже в лютому харків'яни отримали платіжки з підвищеними тарифами. Після скандалу у соцмережах і запитів журналістів мерія пояснила, що ціна послуги підвищилася через технічну помилку. Після цього міськрада провела перерахунок платежів за опалення і гарячу воду в лютому 2021 року.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися