У Харкові помер відомий вчений

Помер Федір Чомко

Доцент кафедри гідрогеології факультету геології, географії, рекреації та туризму Харківського національного університету ім. Каразіна Федір Чомко помер 21 жовтня у віці 76 років. Про це розповіли у пресслужбі вишу.

Федір Чомко працював в Каразіна з 1976 року, завідував лабораторією моделювання гідрогеологічних процесів, був старшим викладачем і доцентом. З 2003 року він виконував обов'язки заступника завідувача кафедри гідрогеології. Чоловік є автором і співавтором понад 100 наукових праць, монографій, навчальних посібників і підручників.

"Федора Васильовича цінували за життєрадісність, професіоналізм і відданість своїй справі. Світла пам'ять про Федора Васильовича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав", - йдеться в некролозі.

Інші смерті у Харкові:

 У Харкові 1 вересня на 91-му році життя помер відомий вчений Юрій Лосєв. Він був одним із провідних фахівців в області інформаційних технологій в Україні, засновником і керівником наукової школи, пов'язаної з проблемами передачі інформації в автоматизованих системах управління. Під його керівництвом випустилися 40 кандидатів наук і 5 докторів наук за спеціальністю "Інформаційні технології".

 У Харкові 29 серпня помер від інсульту Народний артист України, актор театру Пушкіна і доцент кафедри майстерності актора Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Михайло Тягнієнко.

 У липні стало відомо про смерть відомого харківського вченого, одного з найстаріших співробітників Науково-технологічного комплексу "Інститут монокристалів" НАН України, професора, доктора технічних наук, головного наукового співробітника Володимира Рижикова. Вчений помер 26 липня на 82-му році життя.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися