Померла відома харківська вчена

В Каразіна продовжують помирати професори

Доцент кафедри фізичної географії ХНУ ім. Каразіна, заступник декана факультету геології, географії, рекреації та туризму з навчально-методичної роботи Валентина Григорівна Клименко померла сьогодні, 23 жовтня. Про це розповіли на Facebook-сторінці самого університету.

В Каразіна зазначили, що Валентина була справжньою інтелігенткою - стриманою, але щирою і чесною, готової завжди прийти на допомогу.

"Незалежно від проблем, з якими до неї зверталися студенти або працівники, вона чуйно, по-людськи ставилася до кожного і робила все необхідне для вирішення поставлених завдань", - йдеться в повідомленні.

Інші смерті в Харкові:

Доцент кафедри гідрогеології факультету геології, географії, рекреації та туризму Харківського національного університету ім. Каразіна Федір Чомко помер 21 жовтня у віці 76 років.

 У Харкові 1 вересня на 91-му році життя помер відомий вчений Юрій Лосєв. Він був одним із провідних фахівців в області інформаційних технологій в Україні, засновником і керівником наукової школи, пов'язаної з проблемами передачі інформації в автоматизованих системах управління. Під його керівництвом випустилися 40 кандидатів наук і 5 докторів наук за спеціальністю "Інформаційні технології".

 У Харкові 29 серпня помер від інсульту Народний артист України, актор театру Пушкіна і доцент кафедри майстерності актора Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Михайло Тягнієнко.

 У липні стало відомо про смерть відомого харківського вченого, одного з найстаріших співробітників Науково-технологічного комплексу "Інститут монокристалів" НАН України, професора, доктора технічних наук, головного наукового співробітника Володимира Рижикова. Вчений помер 26 липня на 82-му році життя.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися