Скільки коштуватимуть ялинки у Харківській області

Стали відомі ціни на ялинки у Харківській області

На Харківщині вже відкриваються ялинкові базари. У сел. Кочеток, де знаходиться ДП "Чугуєво-Бабчанське лісове господарство", вже розповіли про ціни новорічних дерев.

Ціни на ялинки залежать від розміру, якості та місця придбання. Суми починаються від 100 та доходять до 500 гривень. Найменші ялинки до 1 метра, а найбільші сягають 5 метрів. Зі списком усіх цін можна ознайомитися нижче.

_ZwjE2KGnFOigArfFg9WPYlCU.jpg

Інші новини:

Нагадаємо, що підготовчі роботи до встановлення ялинки розпочалися у місті ще 11 листопада. Тоді робітники обгородили парканом частину площі та завезли конструкції, з яких у результаті буде змонтовано новорічну ялинку. Відкриття ялинки має традиційно відбутися 19 грудня, у День святого Миколая.

Цього року на підготовку міста до Нового року було виділено 4,4 млн гривень. Сам тендер оголосило КП "Міський інформаційний центр". Усі кошти мають піти на встановлення новорічної ялинки та святкових декорацій. Окрім новорічної ялинки на площі з'являться піксельна сітка "Зоряне небо", святковий навіс, скульптура Діда Мороза, а також робітники встановлять огорожу святкового містечка. Зазначається, що декорації мають простояти до 19 січня 2022 року. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

У лісництві нагадали про кримінальну та адміністративну відповідальність за незаконне рубання дерев, їх транспортування та реалізацію. На законних ялинках є спеціальні бирки з номером та кодом – гарантія легального її походження. Відсутність коду в системі говорить про незаконну вирубку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися