Коли квартири харків'ян підключать до тепла

У Харкові ситуація дозволяє пришвидшено готуються до запуску тепла

Комунальні служби посилили інтенсивність виконання відновлювальних робіт у житловому фонді міста Харкова. Про це інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на повідомлення Харківської міської ради. 

Харківський міський голова Ігор Терехов розповів, що пришвидшенню підготовки до зими сприяє “тимчасове затишшя”. За його словами, протягом кількох днів  обстрілів по місту зафіксовано не було.

"Протягом кількох днів у Харкові тихо. Зараз працюємо ще інтенсивніше, щоб підготувати місто до опалювального сезону. Користуючись тимчасовим затишшям, вставляємо вікна, закриваємо контури", - повідомив Ігор Терехов.

У Харківській міській раді повідомили, що запускати тепло у будинки харків'ян планують почати 15 жовтня.

Раніше "Коментарі. Харків" інформували, що харківські комунальники готують місто до початку нового опалювального сезону. Проводиться робота із заповнення магістральних, внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мереж теплоносієм. Фахівці також оперативно усувають дефекти та облаштовують території. 

У Харківській області житловий фонд готовий до наступного опалювального сезону на 89%. Теплове господарство вдалося підготувати на 80,3%, а об'єкти соціальної сфери - на 64%, водопровідно-каналізаційне господарство - на 81,9 %.

У Харківській ОВА повідомили, що ситуація з підготовкою до зими на деокупованих територіях області складніша. Триває розмінування та вивчається пошкодження критичної інфраструктури у Куп’янському, Ізюмському районах та частині Чугуївського району.

На деокупованих територіях Харківщини, де поки що відсутнє постачання електроенергії, створюють резервний запас палива та обладнання для альтернативних джерел енергії.Джерело: https://t.me/citykharkivua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися