Скільки громадян у Харківській області отримали фіндопомогу в розмірі 1200 грн

У Мінреінтеграції запевнили, що грошову допомогу отримає кожен, хто фактично проживав у населеному пункті на момент його деокупації

Станом на 1 жовтня майже 6 тисяч жителів деокупованих населених пунктів Харківської області отримали разову грошову допомогу. Загальна сума отриманих коштів - понад 7 млн грн. 1 жовтня “Укрпошта” видавала готівку мешканцям таких населених пунктів: Шевченкове, Рогань, Лужок, Ставище, Петропілля, Сумське.

Станом на понеділок, 3 жовтня, майже 7 тисяч осіб отримали фінансову допомогу на загальну суму понад 8 млн грн.

Тільки за вчора “Укрпошта” видала готівку 856 мешканцям деокупованих населених пунктів. 

“Кожен мешканець звільнених територій Харківщини, який фактично там проживав на момент деокупації, має право на отримання разової грошової допомоги в розмірі 1200 грн”, - розповіли у відомстві.

Варто зазначити,що кошти нараховують усім незалежно від віку та статі. Списки на отримання допомоги формує відповідна територіальна громада та передає їх “Укрпошті”, А вже поштовий оператор проводить виплати готівкою. Графік виплат формується залежно від безпекової ситуації у регіоні. 

Фінансова допомога у розмірі 1200 грн - це пілотний проєкт. Його реалізують спільно Мінреінтеграції та Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Останній саме фінансує надання допомоги.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що з наступного місяця, тобто з листопада, жителям щойно деокупованих населених пунктів будуть нараховувати додаткову грошову допомогу. Розмір нарахування - 2 200 грн. На гарячій лінії Мінреінтеграції повідомили, що Кабмін має ухвалити відповідну постанову з поясненням, хто та які виплати може отримати.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися