Одна з громад Харківщини отримала гуманітарну допомогу із Франції: що передали

Балаклійська громада отримала допомогу на суму 7,3 млн грн

Гуманітарну допомогу від Міжнародного благодійного Фонду АІСМ Франція-Україна отримала Балаклійська громада. До повномасштабної війни Росії на території України вказаний фонд займався наданням медичної та фармацевтичної допомоги. Після початку російської військової агресії фонд почав доставляти гуманітарні вантажі відповідно до потреб і запитів громад. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської міської ради.

Загалом фонд передав допомогу для Балаклійської громади на суму 7,3 млн грн. З них медичні установи отримали медикаменти, лікарські засоби, дитяче харчування, витратні матеріали на суму понад 6,5 млн грн. Надалі цю допомогу будуть використовувати для проведення безплатного лікування пацієнтів Балаклійської та сусідніх громад.

Також для потреб жителів громади фонд передав опалювальні печі, електричні конвектори, світильники на сонячних батареях, гігієнічні набори, пледи, продуктові набори, дитяче харчування. Цю допомогу використають для облаштування “пунктів незламності” у Балаклійській громаді.

Начальник Ізюмської районної військової адміністрації та начальник Балаклійської міської військової адміністрації зустрілися з президентом та засновником фонду Крістіаном Каррером та подякували йому за таку увагу й підтримку мешканців деокупованої громади.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у громадах Харківщини запрацювали “гарячі лінії” гуманітарних штабів. Жителі області можуть звертатися на "гарячі лінії" місцевих органів влади, щоб отримати інформацію щодо підтримки ВПО, сімей з дітьми, осіб з інвалідністю, осіб похилого віку. Також на “гарячій лінії” можна дізнатися про надання гуманітарної допомоги тощо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися