В одному з районів Харкова видали гуманітарну допомогу (ФОТО)

Продуктові набори отримали працівники комунальної, соціальної та освітньої сфер

У Салтівському районі видали гуманітарну допомогу. Зокрема, сьогодні, 1 грудня, набори харчових продуктів отримали працівники комунальної, соціальної та освітньої сфер району. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

Гуманітарна допомога надавалась за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та за сприяння громадської організації "Я врятований". 

До того ж голова Адміністрації Салтівського району Олексій Топчій та директор Департаменту по роботі з громадськими організаціями Нікіта Стєрін провели зустріч з працівниками комунальної, соціальної та освітньої сфер району та подякували за їхню роботу.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що впродовж тижня у громади Харківської області направили 40 тонн гуманітарної допомоги та понад 5000 наборів харчових продуктів. За словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, упродовж тижня гуманітарні конвої обласного штабу відвезли допомогу в Ізюмський, Харківський, Куп’янський, Чугуївський та Лозівський райони. 20 тонн харчових продуктів, засобів гігієни та 1000 наборів харчових продуктів направили жителям Вовчанської громади. Ще 500 проднаборів надійшли у село Хотімля Старосалтівської громади.

Водночас 20 тонн продуктів направили жителям Куп’янської громади. Кіндрашівська й Первомайська громади отримали відповідно по 2000 й 1000 проднаборів.  У Люботинську громаду обласний гуманітарний штаб направив понад 600 наборів харчових продуктів, а жителі Балаклійської громади для проведення відновлювально-ремонтних робіт отримали майже 800 дерево-плит.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://t.me/citykharkivua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися