Ігор Терехов розповів, як прискорити відбудову українських міст після війни

На території нових житлових мікрорайонів поруч з будинками потрібно будувати школи, дитячі садки, амбулаторії тощо

Мер Харкова Ігор Терехов переконаний, що для найбільш постраждалих від ворожих обстрілів міст потрібно спростити процедуру виділення земельних ділянок для відбудови житла та інфраструктури. Для цього потрібно ухвалити відповідну законодавчу базу. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

Очільник Харкова розповідь, як потрібно відбудовувати міста. За його словами, на території нових житлових мікрорайонів поруч з будинками потрібно будувати школи, дитячі садки, амбулаторії тощо. Ігор Терехов переконаний, що у разі спрощення процедури на законодавчому рівні, міста після перемоги зможуть відбудувати ще швидше.

Очільник Харкова розповів, що намагався донести свою думку. “Декілька разів розмовляв з вищим керівництвом країни, і, на мій погляд, мене почули”, - зазначив мер Харкова.

Він заявив, що буде добиватися ухвалення відповідного закону, адже від документа залежить майбутнє Харкова і багатьох інших міст, таких як Миколаїв, Запоріжжя, Буча, Ірпінь. “Харків - друге за величиною місто України, тому нам потрібен такий закон. Хай він буде спеціальний, але буде”, - наголосив Ігор Терехов.

Мер міста переконаний, що після закінчення війни додому повернуться 95% мешканців Харкова.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харкові після обстрілів відбудовуватимуть та ремонтуватимуть як будинки комунальної форми власності, так і кооперативні. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, для ухвалення рішення про ремонт будинку немає різниці кооперативний він чи ні.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://t.me/citykharkivua

Ирина

11 грудня 2022, 10:42

Я очень рада такому решению по кооперативным домам и это правильно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися