Як відновлюють роботу ЦНАПів у Харківській області

Вартість техніки та комплектувального обладнання для ЦНАПів становить 1 140 000 грн

У Харківській області 13 громад отримали нову сучасну техніку для ефективної та продуктивної роботи на місцях. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА. 

Громадам області передали 22 ноутбуки, 13 принтерів, 26 картриджів, 22 комп'ютерні миші. Отримана техніка допоможе працівникам ЦНАПів надавати якісні адміністративні послуги на деокупованих територіях області. Вартість техніки та комплектувального обладнання становить 1 140 000 грн.

Перелік громад для отримання допомоги було визначено за результатами моніторингу і комунікації з громадами та скоординовано з Міністерством цифрової трансформації.

Оргтехніку передали в Балаклійську, Ізюмську та Дергачівську міськради. У цих громадах техніка у ЦНАП була пошкоджена або знищена. Наразі попри постійні обстріли та перебої з електропостачанням адміністратори продовжують працювати та надавати якісні адміністративні послуги. 

Передачу техніки було реалізовано в межах проєкту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні", який фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується компанією SALAR International AB в Україні.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що кожного дня у харківських ЦНАПах проводять моніторинг попереднього запису на прийом в електронній черзі. Перші дні прийому з моменту відновлення паспортних послуг виявили, що 30% заявників звернулися до ЦНАПів у Харкові з неповним переліком необхідних документів або взагалі не прийшли. Жителям Харкова нагадали про правила відвідування ЦНАПів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися