Які адмінпослуги мають найбільший попит у Харкові

У Харкові на обліку перебуває понад 150 тис. внутрішньо переміщених осіб

До управлінь соціального захисту населення міста Харкова з 18 травня звернулися 194,5 тис. осіб. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.Саме з 18 травня була відновлена робота з прийому громадян.

У Департаменті соціальної політики розповіли, що за цей час спеціалісти управлінь також надали понад 179 тис. телефонних консультацій.

Найбільш актуальними послугами, в умовах воєнного стану, залишаються:

  • видача довідки внутрішньо переміщеним особам,

  • призначення допомоги ВПО,

  • призначення компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО.

У департаменті зазначили, що у Харкові на обліку перебуває понад 150 тис. внутрішньо переміщених осіб. З них понад 6 тис. - особи з інвалідністю та понад 18 тис. - діти.

У 2022 році до управлінь звернулося понад 60 тис. громадян за набуттям статусу ВПО. Також 52 тис. осіб подали заяву на отримання відповідної допомоги.

Також минулого року фахівці управлінь соціального захисту населення опрацювали 1931 заяву від власників житла на отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що кожного дня у ЦНАПах проводять моніторинг попереднього запису на прийом в електронній черзі. Перші дні прийому з моменту відновлення паспортних послуг виявили, що 30% заявників звернулися до ЦНАПів у Харкові з неповним переліком необхідних документів або взагалі не прийшли. У ЦНАПі повідомили, що кожного дня проводять моніторинг попереднього запису на прийом в електронній черзі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися