Харків'янам видають опалювальну техніку: хто отримав допомогу

Опалювальну техніку отримали жителі Холодногірського, а раніше - Салтівського, Немишлянського, Новобаварського районів Харкова

Адміністрація Холодногірського району отримала партію масляних обігрівачів для соціально вразливих категорій громадян. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Містяни отримали допомогу з ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та за сприяння християнської церкви “Спокута”.

У Департаменті по роботі з громадськими об'єднаннями розповіли, що влада міста разом з волонтерськими організаціями проводять роботу, щоб надати необхідну допомогу різним категоріям громадян у всіх районах міста.

Обігрівачі почали видавати жителям Харкова у січні. Опалювальну техніку роздали вразливим категоріям населення у Салтівському, Немишлянському, Новобаварському районах Харкова. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що засоби для обігріву видають і мешканцям деокупованих громад у Харківській області. Жителі Ізюма отримали металеві печі. Допомогу у вигляді буржуйок отримали завдяки спільним зусиллями міської влади та товариства “Червоного Хреста” для Ізюмської громади. Автономні джерела тепла отримали громадяни багатоквартирних будинків, житло яких постраждало під час військової агресії РФ, та ті, у кого відсутнє централізоване опалення. В приватному секторі допомогу отримують ті, у кого встановлене пічне опалення, та люди з інвалідністю.

Щоб отримати піч мешканцям багатоквартирних будинків потрібно звертатися до старшого по будинку. У приватному секторі заявку на отримання печі  збирають  відповідальні особи за надання гуманітарної допомоги. Вони  формують списки потреб для замовлення металевих печей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://t.me/citykharkivua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися