Що роблять з безпритульними тваринами у Харківській області

Мета таких заходів - зменшити популяцію тварин на вулицях міста

У Лозовій триває стерилізація безпритульних тварин. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Лозівської міської ради. 

За словами засновниці громадської організації “Маємо право” Аліни Безверхньої, на ці потреби благодійники виділили 145 тис. грн, міська рада допомогла з транспортом та пальним.

Зоозахисники знайшли виконавця, який займається пошуком і відловом собак. Лікарі з міста Черкаси проводять стерилізацію. У притулку тваринок перетримують, вакцинують від сказу та повертають у звичне для них середовище.

Таку роботу громадська організація організовувала у вересні минулого року, тоді проводили пільгову стерилізацію для усіх бажаючих. Мета таких заходів - зменшити популяцію тварин на вулицях міста.

Кожного року до Програми благоустрою Лозівської тергромади закладається певний ліміт на стерилізацію безпритульних тварин. На найближчій сесії міської ради Управління житлово-комунального господарства звернеться до депутатів з проханням виділити 200 тис. грн на ці роботи.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що потоки води сприяють поширенню бактерій та вірусів, патогенних для людини, а також хімічних речовин з полів, що оброблялися отрутохімікатами. Через це зростає ризик виникнення спалахів інфекційних захворювань, харчових отруєнь тощо.

У разі появи ознак інфекційних захворювань (підвищення температури тіла, лихоманка, запаморочення, головний біль, болі у животі, нудота, пронос, нежить, кашель, пожовтіння шкіри, слизових оболонок очей, висипи на тілі, поява гнійників тощо) потрібно терміново звертатися за медичною допомогою, не варто займатися самолікуванням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися