Харків'янам розповіли про дефіцит продуктів у місті

У Харкові відновили роботу 46 ринків та торговельних майданчиків

У Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку розповіли, що у Харкові відновлюють роботу заклади торгівлі, також проводяться ремонтні роботи в пошкоджених об'єктах та відкриваються нові магазини. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Зокрема, у місті працюють всі мережі супермаркетів, магазинів продовольчих товарів. Також продовжують працювати мережі магазинів електротоварів та побутової техніки, товарів для дому, косметики та побутової хімії тощо. 

Також відновили роботу 46 ринків та торговельних майданчиків. На території Кінного ринку створено окремий майданчик, куди переїхала частина підприємців з ринку “1 км”. Там можна придбати овочі та фрукти за гуртовими цінами. 

Тривають роботи з поступового відновлення та часткової відбудови зруйнованих територій торговельних майданчиків міста. З 17 зруйнованих або частково пошкоджених ринків та торговельних майданчиків працюють 14. 

Товари непродовольчої групи можна придбати на спеціалізованих ринках, а також на більшості ринків міста зі змішаним асортиментом товарів. 

“Зараз у Харкові відсутній дефіцит на харчові продукти, товари першої необхідності, питну воду, засоби гігієни”, - наголосили у Харківській міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що загальний індекс споживчих цін у Харківській області у березні порівняно з лютим зріс на 2%. Також на 2% подорожчали харчові продукти та безалкогольні напої. У березні найбільше додали в ціні овочі. Також значно подорожчали у Харківській області одяг та взуття.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися