У Харкові з’явилася зручна послуга: подробиці

У ЦНАП Харкова здійснюють моніторинг попереднього запису на паспортні послуги.

Відтепер оператори Call-центру ЦНАП м. Харкова завчасно телефонують заявникам для підтвердження їх запису. Якщо запис скасовується, відразу з’являються вільні місця для отримання послуг. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Зверніть увагу, дзвінки здійснюються з телефонного номера 057 725 43 34.

У ЦНАП також нагадують:

- ознайомитися із загальною інформацією щодо паспортних послуг можна за посиланням.

- якщо з певних причин ви не можете відвідати ЦНАП м. Харкова у заброньований раніше час, будь ласка, скасуйте свій запис заздалегідь, для можливості реєстрації іншого бажаючого отримати послугу.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На дороги Харківської області вийшов безкоштовний соціальний автобус (розклад)

Запуск соціального автобусу було анонсовано раніше. На Борівщині запустили соціальний автобус для сполучення між селами громади та з районним центром. Перший рейс безкоштовного автобуса відбувся учора, 14 червня.

Також здійснюватимуться безкоштовні рейси за маршрутом Слов’янськ – Ізюм – Борова та у зворотньому напрямку. З детальним розкладом безкоштовного автобусу можна ознайомитися за посиланням.

Чого варті нагороди у Харкові – думка експертів

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов нагородив команду українського телеграм-каналу "Труха" "за вагомий внесок у боротьбі на інформаційному фронті під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію каналу "Труха. Харків".

Також колективу телеграм-каналу було вручено медалі "За визволення Харківської області" та "За оборону міста-героя Харків". Чи можна такі нагороди "За визволення Харківської області" та "За оборону міста-героя Харків" давати адміністраторам телеграм-каналів взагалі, журналіст "Коментарів. Харків" запитала у експертів.

З появою новини про нагородження адмінів даного телеграм-каналу відреагували і військові блогери, які воюють на передовій.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися