На Харківщині вводять додаткові рейси автобуса: розклад руху

Додаткові рейси курсуватимуть вранці та ввечері

На прохання пасажирів з 18 липня у Чугуєві вводять додаткові тестові рейси автобуса. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Чугуївської міської ради. 

Нові рейси вводять на маршруті “АС Чугуїв – Нові Будинки”. В АТП-16350 повідомили, що нові рейси працюватимуть у тестовому режимі на “Нові Будинки”. По робочих днях працюватиме один ранковий рейс о 5.40. Також ввели два додаткових вечірніх рейси о 18.45 та о 19.45. Крім того, у суботу буде додатковий вечірній рейс о 16.45

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Пісочинській громаді 17 липня відновили рух соціального безплатного автобуса. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Пісочинської селищної ради.  У раді повідомили, що рейси будуть здійснюватися згідно з діючим розкладом.

А з 10 липня на міському автобусному маршруті загального користування в Ізюмі додали вечірні рейси. В Ізюмській міській раді повідомили, що міський автобусний маршрут загального користування №24 “Міський ПК – Пам’ятник (через “Піски”, вулицю Василя Стуса)” курсує за новим графіком, детально з яким можна ознайомитися за посиланням

На початку червня відновили роботу безплатні автобуси у Харкові. Вони курсують від станції метро “Держпром” до Екопарку.  Курсуватимуть автобуси, як і раніше, безплатно кожного дня крім понеділка. Від станції метро автобуси курсуватимуть о 09:30, 11:15, 13:15, від локації “Долина Альпак” о 10:30, 12:30, 15:00, 16:15.

Детальніше про умови проїзду можна дізнатися за посиланням
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися