На Харківщині змінюють правила проїзду: подробиці

Водіїв попросили бути уважними на дорозі

У Балаклії з 30 липня змінюють правила проїзду перехрестя. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської міської ради. 

Жителів громади поінформували, що з 30 липня поточного року буде змінено пріоритетність проїзду перехрестя вулиць Покровська та 40 років Перемоги зі встановленням нових та додаткових дорожніх знаків згідно з Правилами дорожнього руху України. 

“Просимо вас бути уважними на дорозі”, - звернулися до мешканців громади. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харківській області продовжують відновлювати дороги загального користування місцевого значення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.  На автомобільній дорозі С212501 “Під'їзд до смт Хорошеве” у межах Безлюдівської громади ДП “Дороги Харківщини” проводить комплекс відновлювальних робіт. На сьогодні дорожники в межах селища Хорошеве  влаштували вже 2,4 км шару покриття з асфальтобетонної суміші. Також спеціалісти виконуються роботи з облаштування придорожньої території. Зокрема, встановлюють лотки для водовідведення і бортовий камінь, розробляють ґрунт та здійснюють планування узбіччя.

У Харківській ОВА повідомили, що автомобільна дорога С212501 “Під'їзд до смт Хорошеве” суміщається з дорогою державного значення Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка”. Вона проходить через селища міського типу Безлюдівка та Хорошеве. Водіїв закликають бути уважними в місцях проведення робіт і дотримуватися правил дорожнього руху.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися